Netflix

Mindhunter
8

Mindhunter

2017
Mindhunter
Elitarny agent Fbi pracuje nad technikami profilowania, ścigając gwałcicieli i morderców.  
8 /1
Narcos
9

Narcos

2015
Narcos
Narcos to serial opowiadający nie tylko o postaci wielkiego przemytnika, biznesmena, bossa - Pablo Escobara, ale także o życiu mieszkańców Kolumbii w czasach dominacji karteli. Produkcję oparto na prawdziwych wydarzeniach, a w tle możemy zobaczyć wiele oryginalnych materiałów. Niektórzy uważają, że postać głównego bohatera została przekoloryzowana i był on w rzeczywistości wyłącznie złym człowiekiem. W Medellín jednak przez wiele osób ...
9 /13
Defenders
0

Defenders

2017
Defenders
Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist łączą siły w walce ze wspólnymi wrogami, których działania zagrażają bezpieczeństwu Nowego Jorku.
0 /0
Stranger Things
9.5
Stranger Things
Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, jednak zaginięcie chłopca okazuje się być początkiem złożonej historii, której meandry są coraz bardziej zawiłe: w miasteczku nagle pojawia się dziwna dziewczynka niewiadomego pochodzenia, a trop śledztwa prowadzi do odkrycia tajnych eksperymentów rządowych.
9.5 /4
House of Cards
6.6
House of Cards
Po zwycięskich dla swojej partii wyborach prezydenckich senator Francis Underwood (Kevin Spacey) zostaje pozbawiony obiecanego mu wcześniej stanowiska Sekretarza Stanu. Underwood, wykorzystując manipulacje oraz intrygi, zamierza zemścić się na prezydencie i odebrać mu urząd. Postanawia posłużyć się również dziennikarką Zoe Barnes (Kate Mara).
6.6 /8
Ozark
7.8

Ozark

2017
Ozark
Mroczny serial opowiadający o rodzinie, która zostaje wciągnięta w przestępczy półświatek i przeprowadza się do kurortu w górach Ozark.
7.8 /5
Trzynaście powodów / 13 Reasons Why
8.1
Trzynaście powodów / 13 Reasons Why
Po zagadkowym samobójstwie nastolatki jej kolega z klasy otrzymuje zestaw kaset, które przybliżają motywy tragicznej decyzji dziewczyny.
8.1 /8